Revitalizace bytových domů Renovace zateplovacích systémů Zateplování fasád Čištění a opravy fasád Rekonstrukce budov Rekonstrukce interiérů Průmyslové
podlahy
Technické dozory staveb Sanace vlhkých staveb Plastová okna a dveře Hliníkové vchodové dveře NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021+

Plastová okna a dveře

Okna od výrobců profilů ALUPLAST, GEALAN, VEKA, REHAU Brillant-Design jsou jedinečné od brilantní povrchové úpravy až po konečný detail.

O Váš dobrý pocit se postará vícekomorový systém. Na izolačních vlastnostech vzduchu a na konstrukční hloubce 70 až 80 mm je postaven vícekomorový systém, garantující vynikající tepelnou izolaci. Nezatěžujete tak přírodu, neboť šetříte energii a tím pádem i náklady na topení. Okna se součinitelem prostupu tepla k rámu až do hodnoty 1,1 W/m2 K včetně armování.

Design, který zaujme

Příjemné, zaoblené hrany, oblouky nebo hladká zkosení na pohledových částech poskytují profilům ze všech profilů moderní náročný a líbivý vzhled. Podle Vašich požadavků je pak možné zvolit tvar i barvu.


      

Barvy a dekory

Díky rozsáhlému sortimentu lze docílit velmi široké škály barev a tvarů. Od klasické bílé barvy až po velké množství pastelových barev a imitací dřevěného dekoru - to vše je pro Vás k dispozici.

Těsnost

Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnostech. 

Větrání

Všichni výrobci mají ve svém programu několik řešení trvalého větrání, které zabezpečí optimální klima v obytných místnostech a zabraňuje účinně tvorbě plísní.

Komfortní obsluha

Okna lze velmi lehce otvírat a zavírat.

Snadná údržba

Brilantní hladký povrch odpuzuje špínu, a tím se pomaleji zněčistí.

Ochrana proti hluku

Vychutnejte ticho a klid za plastovými okny. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel lze dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.

Ochrana proti vloupání

S ohledem na prostupnost plastových oken pro nezvané návštěvy lze jejich konstrukci přizpůsobit takovým požadavkům na odolnost proti vloupání, jaká je podle Vašich osobních bezpečnostních potřeb nutná.

Plastová okna je možné - vždy podle potřeby - upravit pro různé třídy odolnosti ochrany proti vloupání. Vzhledem k tomu, že většina pokusů o vloupání v České republice je vedena přes okna a balkónové dveře, je individuální nastavení ochrany jednotlivých oken proti vloupání velmi důležité. Speciální uzamykací díly a další zabazpečovací komponenty zajistí, aby odolnost proti vloupání byla optimální.

Základní zabezpečení

U velmi těžce přístupných oken stačí základní bezpečnost.

Třída odolnosti WK1

Pro těžce přístupná okna. Základní ochrana proti pokusu o vylomení fyzickým násilím jako je vykopnutí, proražení a vyražení ramenem (převážně vandalismus). Ochrana proti použití jednoduchých páčidel je integrovaná.

Třída odolnosti WK2

Pro lehce přístupná okna. Ochrana je zajištěna tak, že při pokusu o vloupání s použitím jednoduchých nástrojů (jako jsou např. šroubováky, kleště, klíny) je okno uzamčeno a zablokováno proti vypáčení.

Třída odolnosti WK3

Pro velmi lehce přístupná plastová okna. Přídavná ochrana proti použití druhého šroubováku a páčidla.

NABÍZENÉ SLUŽBY

Reference stavebních zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

STAKS Group s.r.o.
28. října 2026/72
301 00 Plzeň

+ 420 377 240 395

+ 420 774 100 142

info@staks.czKompletní kontakty